person_outline
search
O Nas

Firma istnieje i świadczy usługi od 1996 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi urządzeń grzewczych, które znajdują się w Państwa domach/mieszkaniach.  Zajmujemy się wykonywaniem napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych oraz przeglądów technicznych kotłów i term gazowych. Firma pomaga także w doborze nowego urządzenia, uwzględniając założony przez Państwa budżet , sprzedaży w atrakcyjnej cenie po montaż i pierwsze uruchomienie. Posiadamy autoryzację następujących firm:

ARISTON, TERMET, VAILLANT, BERETTA, JUNKERS, SAUNIER DUVAL.

W ofercie znajduje się także montaż kuchenek gazowych, regulatorów pogodowych, pokojowych, diagnostyka urządzeń, przeglądy techniczne instalacji gazowych.

Mamy zamiar zapewnić Państwu obsługę na jaką zasługujecie, a więc najlepiej i najszybciej jak tylko można. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że nasza praca jest fachowa i profesjonalna. O prawidłowości pracy naszych serwisantów świadczą liczne certyfikaty, jakie otrzymała nasza firma. Posiadamy dobrze wyposażoną flotę samochodów serwisowych oraz magazyn części zamiennych dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu krótkie terminy naprawy uszkodzonych urządzeń. Dysponujemy także zaawansowanym sprzętem do kontroli i pomiarów.

Zlecając nam okresowy przegląd zminimalizujesz prawdopodobieństwo awarii w najmniej oczekiwanym  momencie , oraz przedłużysz żywotność i zwiększysz efektywność swojego kotła.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.